Natálie Kučerová

Lektor a choreograf baletu - absolventka prestižní ruské baletní konzervatoře

Trenér taneční gymnastiky

Našim dlouholetým partnerem je Taneční centrum BackStage, jehož zakladatelkou je ANETA GLATZ ZÝKOVÁ. Tímto velice děkujeme za spolupráci a za to, jak se věnují našim svěřencům.

INFORMACE O TRENÉRCE

Od útlého věku se věnuje gymnastice a baletu. V šesti letech byla vybrána do státní, prestižní ruské baletní školy. Následně byla na základě přísného výběrového řízení přijata na náročnou ruskou baletní konzervatoř, kterou úspěšně dokončila. Natálie má velké pedagogické zkušenosti jak z Ruska, tak z České republiky. V r. 2003 získala certifikát osobního trenéra v Trenérské škole Petra Stacha. Její soutěžní skupiny a sólisté získávají ocenění na prestižních baletních soutěžích. Od r. 2013 působí jako lektorka Tanečního centra BackStage, se kterým Česká twirlingová škola a T. J. Sokol Vysočany úzce spolupracují již od r. 2015.

dsc_1017.jpg   web4.jpg

Portrét

Poslední fotografie

Česká twirlingová škola z. s.

Novoškolská 696/2

info@ceskatwirlingovaskola.cz